walentynki już jutro!

Nie byłabym sobą, gdybym nie napisała kilku słów o jutrzejszym dniu. To wyjątkowy dzień, nie ma co kryć. Mniej więcej w połowie stycznia zaczyna się ten szał. Święta już dawno za Nami, a sklepy jakoś muszą na siebie zarabiać. Idealnym chwytem marketingowym jest dzień 14 lutego, kiedy to rzekomo wszyscy muszą sobie miłość udowodnić. Śmieszne, bo przecież to nie ten dzień w kalendarzu powinien być wyznacznikiem tego, jak bardzo kogoś kochamy. Wydaje mi się, że jak się z kimś jest, to miłość powinna być widoczna na co dzień. Jeśli nie widać jej gołym okiem w codziennym życiu, to warto zastanowić się nad sensem tej miłości. A przechodząc do rzeczy. Lepiej okazać miłość codziennie, niż raz w roku kupować ogromnego lizaka z infantylnym napisem. Po co stawać na uszach, by zająć najlepszy stolik w renomowanej warszawskiej restauracji akurat tego dnia, skoro można zabrać ukochaną osobę tam w każdy inny dzień z pozostałych 364 w roku. Wystarczy chcieć.

A skoro już tak bardzo chcemy udowodnić swojej drugiej połówce, że nad życie kochamy, kupmy coś, co sprawi drugiej osobie niezwykłą radość. To nie musi być duży, drogocenny prezent. Wystarczy symbol. Ulubione czekoladki, bukiet ukochanych róż, a może ten wyjątkowy żel do kąpieli, który Twój mąż czy Twoja narzeczona uwielbia. Wystarczy się zastanowić, dosłownie chwilę, by za niewielkie pieniądze sprawić tej drugiej połowie radość.

PS. Kochajmy się, na co dzień.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>