ślub cywilny

Dzisiaj przewrotnie na inny temat :) O ślubach można przeczytać w sieci wiele. Zwłaszcza, że tutaj już kilka razy sama pisałam o stroju, dodatkach i fryzurach na ślub. W sumie skupiałam się na ślubie kościelnym. Wiesz, tym z pompą, białą suknią. Kiedyś jeszcze wrócę do tego tematu. Dziś jednak kilka słów o ślubie cywilnym i stroju Panny Młodej.

Ślub to z założenia, najpiękniejszy dzień w życiu kobiety. Nie ma znaczenia, czy to ślub kościelny czy cywilny, każda z Pań chce tego dnia wyglądać pięknie i wyjątkowo. W przypadku ślubu kościelnego, problem wyboru sukni zwęża się do wyboru tej jednej, jedynej. Dla odmiany, zastanawiając się, jaka sukienka na ślub cywilny będzie najlepsza, Panie wyrywają sobie włosy z głowy. Na jaki model sukienki do ślubu cywilnego postawić, oto jest pytanie. Część kobiet bierze ślub cywilny, nie chcąc wcale rezygnować z tradycyjnej, białej sukni do ziemi. Jak najbardziej, to możliwe i odejmuje ten jeden problem. Są też kobiety szukające czegoś wyjątkowego, ale niestandardowego. Sukienki do ślubu cywilnego z założenia dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy, to suknie taliowane do ziemi, najczęściej dostępne w kolorach pastelowych, błękitach, szafirach. Drugi to koktajlowe sukienki, pełne świeżości i dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Warto na ślub Cywilny zdecydować się na taką kreację, która po tym wyjątkowym dniu, jeszcze się nam przyda. Modele koktajlowe to lekkie stylizacje, które w przyszłości posłużą jeszcze nie raz.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>