stwórz swoją garderobę od podstaw

Lubisz modę, lubisz się nią bawić, kupować nowe ubrania. Lubisz przeglądać magazyny o największych pokazach na świecie i o modelkach, które mają idealne wymiary. Chcesz, by Twoja szafa była dostosowana do każdej możliwej okazji. To dobrze, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie następny dzień. Inaczej należy się ubrać do pracy, na uczelnię a inaczej na świąteczną kolację. Chcesz by w Twojej szafie wisiało kilkanaście krojów sukienek, dziesiątki bluzek na długi rękaw i wszystkie możliwe kolory topów. Zastanów się jednak, czy Twoja szafa zawiera MINIMUM, które jest swego rodzaju bazą do dalszego budowania swojej modowej kolekcji.

Co wchodzi w skład takiej bazy?

- Biała koszula. To bezkonkurencyjny numer jeden. W mojej szafie nadal go brakuje, nie mogę się przekonać do żadnego modelu koszuli, choć wiem, że przyjdzie zaraz moment, gdy koszula będzie mi niezbędna.

- Czarne spodnie i spodnie jeansowe: dwa rodzaje spodni, bez których szafa nie może zostać określona kompletną. Casualowe i eleganckie jednocześnie, pasujące do wielu „gór”.

- Bielizna biała, czarna i cielista. Trzy kolory bielizny niezbędne do codziennego stroju.

- Rajstopy. Nie pozwól by przyszedł taki moment, w którym w Twojej szafie zabraknie rajstop. Nazwa do dzisiaj mnie bawi, ale wiem, że potrafią one uratować życie w najmniej oczekiwanym momencie.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>