passé w 2017 roku

Co w tym roku jest niezgodne z trendami? Czego warto unikać przy wyborach kolejnych elementów garderoby? Same zerknijcie :)

1. Białe buty. Dla mnie to cios, bo każdą wiosnę i każde lato ubieram w kolory bieli. Szczególnie jeśli chodzi o moje obuwie. Numerem jeden w mojej szafie są białe trampki, przed lub za kostkę. Skórzane lub materiałowe. Uwielbiam je i wiem, że pasują niemal do każdego stroju. Niestety w ostatnich latach białe obuwie zdominowało wiosenne i letnie kolekcje, a wielkie koncerny z obuwiem powiedziały już STOP. Ileż można?

2. Prze-wysokie szpilki. Akurat ta niezgodność z trendami jest mi bardzo na rękę. W sumie nigdy nie lubiłam nosić wysokich butów, wolę postawić na wygodę i komfort poruszania się. Dla wielbicielek szpilek mam jedną radę: ubierajcie się tak, jak lubicie. To, że koncerny obuwnicze mają dość produkcji tak wysokich butów, nie oznacza, że takie modele wyjdą ze sklepów całkowicie.

3. Krata. Podobno w tym roku dominować mają pasiaste wzory. Kraty nadal casualowe i eleganckie jednocześnie, mają odejść odrobinę do lamusa. Może to kwestia przesytu, tak jak w przypadku szpilek?

4. Golfy i swetry z wyciętymi ramionami. To trend, który nie przemówił do mnie przez sekundę, choć w ubiegłym roku robił prawdziwą furorę. Dla mnie to jednak zbyt odważne połączenie typowo jesienno-zimowych golfów i odkrytych ramion, w których jest zwyczajnie zimno.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>