nie popełniaj tych błędów przy zakupie butów

Często kupujesz buty? To chyba się chwali, widać, że dbasz o swoją garderobę. Ja też robię to często, ale zauważyłam, że kupuję buty tendencyjnie. Wybieram te na płaskiej podeszwie, w szarościach i czerni, standardowo. Chciałam jednak napisać w kilku słowach o tym, jakich błędów warto unikać podczas kupowania butów. Tu opiszę jeden punkt, dla mnie najważniejszy. Nie warto kupować butów, które w momencie zakupu są już zniekształcone. Pamiętaj, że nie mają one prawa posiadać żadnych wad, a szczególnie tych widocznych na pierwszy rzut oka. Wgniecenia, nierówności po obu stronach wykończenia? Nie wybieraj tego modelu, a najlepiej zwróć uwagę sprzedawcy. Może ktoś za Tobą nie zwróci na to uwagi i dokona wyboru butów, które zwyczajnie będą wpływały na kondycję jego stóp. Warto zwrócić też uwagę na rzucający się w oczy klej, czy kiepskiej jakości skórę. Takie elementy powinny natychmiast zniechęcić Cię do zakupu.

I tu nasuwa się ważny argument: nie zawsze to co tanie, jest dobre. Pamiętajcie! Niestety zazwyczaj cena idzie w parze z jakością, dlatego przestrzegam: sprawdzajcie jakość ubrań, które chcecie kupić.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>