naturalne kosmetyki

Dziś kilka słów o naturalnych kosmetykach. To te kosmetyki, które produkuje się w oparciu o naturalne receptury i składniki. To kosmetyki z zasady droższe i te w pięknych oryginalnych opakowaniach. Kosmetyki naturalne z dnia na dzień zdobywają coraz większe zainteresowanie, głównie ze względu na swój skład i estetykę. Lubimy się rozpieszczać, a świadomość, że coś jest naturalne i „bio” sprawia, że chętniej dokonujemy właśnie takich wyborów konsumenckich. Oczywiście, większość kosmetyków naturalnych jesteśmy w stanie zrobić same w domu, ale tu wygoda ma zdecydowaną przewagę. Wybierając kosmetyk naturalny należy zwrócić uwagę na to, czy do przygotowania emulsji wykorzystano faktycznie naturalne składniki jedynie. Warto wiedzieć, że do przygotowania odpowiedniej podstawy kosmetyku, firmy kosmetyczne powinny używać przede wszystkim wody, oleju i emulgatora, który połączy je ze sobą. Woda jest jak najbardziej naturalna, a do kosmetyków powinna być używana woda destylowana. Kosmetyk posiada te składniki? To dobry znak!

Kosmetyki naturalne bazują na wyszukanych roślinach pełnych składników odżywczych. Natura ma tutaj za zadanie wspierać naszą codzienną pielęgnację, a także ułatwiać nam życie. Jak często stosujecie kosmetyki naturalne?

NO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>