kapelusze, kapelusze :)

Cześć :)

Za oknem niby mamy lato, ale jednak czegoś brakuje. Ciepło jest, ale tak nijak. Dziwnie tak, oby się poprawiło. Lato to czas, kiedy z zasady się rozbieramy. Zmieniamy długie spodnie i bluzki na nieco krótsze, lżejsze ubrania. Wiele osób unika dodatków na głowę, wychodząc z założenia, że to zimą trzeba głowę chronić. Nic bardziej mylnego. Lato to czas, kiedy promieniowanie UV szaleje, a nasze zdrowie jest narażone na szwank, głównie z powodu słońca.

Aby ochronić skórę głowy i włosy przed wysuszaniem i przebarwieniami, oraz uniknąć poważniejszych urazów takich jak udar, warto pomyśleć o modnym nakryciu głowy. Na rynku dostępne są przeróżne czapki, kaszkiety, chustki, bandamki oraz kapelusze. Nazwy wymienionych części garderoby są co najmniej zabawne, ale każda z nich ma swój urok i odpowiednio dobrana do reszty stroju, może dać świetny efekt.

Jeszcze kilka lat temu KAPELUSZE były uznawane za przeżytek. Dziś na szczęście, wróciły do łask modowych specjalistów i idealnie komponują się z letnimi kolekcjami, prezentowanymi na światowych wybiegach. Kapelusze, jakie oferują sieci handlowe, to głównie materiałowe lub słomkowe, klasyczne. Takie pasują dosłownie do wszystkiego, wystarczy dobrać je kolorystycznie.

Dla kobiet ceniących sobie wygodę i elegancję, dostępne są także kapelusze z szerokim okryciem, z lekkiego, wiązanego materiału. Są one mniej sztywne i sprawiają wrażenie lekko załamanych na różnych stronach. Daje to niesamowity efekt klasy i elegancji.

Kapelusze to ogólnodostępne nakrycia głowy. Można nabyć je w praktycznie każdej sieci handlowej, związanej z modą. Dla bardziej wymagających, znani projektanci także kreują tego typu nakrycia.

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>