oczyszczanie organizmu z toksyn.

Cześć.

Ostatnio było o modnych fryzurach na wiosnę oraz o tym, jak oczyścić po zimie cerę. Dziś chciałabym nieco przybliżyć temat oczyszczania całego organizmu z toksyn, które nagromadziły się w nas. Nie chodzi konkretnie o czas zimy, ale o nasze wcześniejsze przyzwyczajenia.

Nasza dieta, tryb życia, używki- to wszystko wpływa na działanie i funkcjonowanie naszego organizmu. Od czasu do czasu powinniśmy zadbać o nas samych i powalczyć z toksynami, które znajdują się w organizmie.

Jedynym możliwie najlepszym rozwiązaniem, jest odpowiednia dieta. Wykorzystanie kilku trików w codziennym odżywianiu, wspomoże oczyszczenie organizmu. Po pierwsze, najwłaściwsze jest spożywanie dużej ilości wody. Temat wałkowany non stop. Dodatkowo, warto w swojej kuchni wykorzystać następujące produkty:

- cytryna, o której ostatnio wspomniałam. Kwas cytrynowy wspomoże działanie układu pokarmowego, wypłukując treści niekorzystne.

- awokado, idealnie wpasowuje się w działanie detoksykacyjne. Jego skład wpływa na oczyszczenie u uwalnia ciało z pestycydów.

- żurawina, obojętnie w jakiej formie, przyspiesza odtruwanie i ułatwia pozbycie się zalegających szkodliwych składników.

- sok z kiszonej kapusty, wypłukuje w dosłownym słowa znaczeniu toksyny z organizmu.

Prawda jest taka, że sami zatruwamy swój organizm. Należy z tym walczyć, aby lepiej się żyło. :)

N.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>