buty na zimę :)

Hu hu ha, nasza zima zła :)

nieee, to jeszcze nie to, ale już niedługo, jak podejrzewam, dotrą do nas mrozy. Wtedy wypadałoby mieć odpowiednie obuwie, co by za bardzo nie zmarznąć :)

Tu kwestia rozsądku staje naprzeciw kwestii mody. Dlaczego? Modne buty, najczęściej są po prostu modne, a kwestia ocieplenia ludzkich stóp nie ma większego zastosowania. Buty modne mają wyglądać i dobrze się prezentować. Buty praktyczne, mają grzać stopy, i być wygodne.

Co więc wybrać? Ja staram się na każdy sezon mieć dwie pary butów. Jedne, wygodne, ale eleganckie, które mogę założyć na spacer, ale także idąc do znajomych czy na jakąś rodzinną uroczystość. Druga para ma być ciepła przede wszystkim. Oczywiście wygląd i estetyka też musi być w miarę zachowana, ale zależy mi na ciepłej stopie :) w sezony temu udało mi się trafić tak dobre buty, że mam obie pary do dziś.

Tak więc, jak widać, wystarczy umiar i dobre podejście do tematu, a można być usatysfakcjonowanym. Oczywiście, trzeba pamiętać o jednym: buty na zimę, szczególnie te dobre, to spory wydatek. Jednak jest tego wart :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>