świąteczne upominki :)

Dzień dobry :)

Dziś znowu przejdę do tematu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z tym wyjątkiem, że nie będę pisać o przygotowaniach ani o tym, jak zadbać o siebie przed tym wyjątkowym czasem. Dziś postanowiłam zastanowić się nad świątecznymi prezentami.

Każdy z nas co roku staje przed wyborem- co kupić? Co kupić mamie, siostrze, mężowi, szwagrowi, bratanicy czy kuzynowi.. nie mówiąc już o dziadkach :) Ja sama mam z tym problem, ale już wiem, jakich zasad należy się trzymać, żeby choć w połowie trafić w gust osoby obdarowywanej :)

Zasada nr 1. Nie kupuj tego, co według Ciebie jest kiepskie. Jeśli uważasz, że dana rzecz nie przekonuje praktycznością, wyglądem czy wykorzystaniem- zwyczajnie jej nie kupuj.

Zasada nr 2. Kup szalik, rękawiczki, skarpetki czy krawat. Nie kupuj bluzki lub spodni, najczęściej nie trafisz z rozmiarem i wyjdzie przykra sytuacja.

Zasada nr 3. Kup coś związanego z zainteresowaniami danej osoby.

Zasada nr 4. Kosmetyki kupuj z głową. Nie sięgaj po kremy przeciwzmarszczkowe ani te z zastosowaniem dla odpowiedniego typu cery.

Zasada nr 4 jest najważniejsza, gdyż można kupić coś, co swoim składem może drugiej osobie zaszkodzić. Ważne, by mieć świadomość kosmetyków i ich zawartości.

Kupowanie to bardzo przyjemna rzecz, szczególnie jeśli chodzi o prezenty. Uwielbiam to robić, więc w przeciągu tego tygodnia zamierzam zrealizować wszystkie plany prezentowe.

A jak u Was z przygotowaniami? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>